Андрій Підприємець / 25.02.2016 16:54

Компанія Tinder, що займається розробкою однойменного дейтінгового додатки, опублікувала рейтинг професій, представники яких найчастіше отримують пропозиції зустрітися від інших користувачів сервісу.

У наприкінці 2015 року труть надає користувачам можливість вказувати в своєму профілі місце роботи, а також переглядати місце роботи потенційного партнера на екрані вибору пари. З тих пір компанія збирала дані про те, представники яких професій найчастіше виявляються «обраними» для зустрічі.
За словами генерального директора труть Шона Рада, вибір партнера для побачення багато в чому залежить від того, який особистістю є той чи інший кандидат. «Кар'єра, зв'язку, освіта розкривають 90% потрібної інформації», - говорить він.
Найпопулярнішою чоловічою професією виявився пілот. На другому місці - підприємець, а на третьому - пожежник. Серед жіночих професій найбільшою популярністю у користувачів труть користуються фізіотерапевти. На другому місці - дизайнери інтер'єрів, а на третьому розташувалися підприємці.

 

Автор: Андрій Підприємець