/ 13.12.2015 21:07
Дослідники дають визначення тайм-менеджменту, як «процесу ефективного управління часом для вирішення поставлених завдань». Ключовим словом тут є «ефективного» - часто вирішення однієї і тієї ж задачі може зайняти як десять хвилин, так і день.

Дослідники дають визначення тайм-менеджменту, як «процесу ефективного управління часом для вирішення поставлених завдань». Ключовим словом тут є «ефективного» - часто вирішення однієї і тієї ж задачі може зайняти як десять хвилин, так і день.

Дослідники дають визначення тайм-менеджменту, як «процесу ефективного управління часом для вирішення поставлених завдань». Ключовим словом тут є «ефективного» - часто вирішення однієї і тієї ж задачі може зайняти як десять хвилин, так і день. Це залежить не тільки від правильного тайм-менеджменту, а й від концентрації, зовнішніх подразників, і багато чого іншого. У статті на AIN.UA було зібрано 10 додатків і сервісів для ефективного управління часом.

 Sunrise

Це мультиплатформенний календар, який працює з Google Calendar і iCloud. Sunrise також підключається до Facebook, Evernote, Foursquare, Trello, підтягуючи звідти події та іншу інформацію.

Незважаючи на те, що Sunrise купила компанія Microsoft, сервіс як і раніше розвивається і навіть стає краще. Користуватися ним можна безкоштовно.

Dart

Dart - це поштове додаток для Mac. Після установки в рядок меню додається іконка програми, натиснувши на яку, можна швидко відповідати на повідомлення. Через час Dart підлаштовується під ваші відповіді і дозволяє відповідати ще більш коротко і точно.

Timely

Фрілансерам досить складно враховувати час, який вони проводять над проектами і завданнями. Для вирішення цієї проблеми створено чимало сервісів - Timely один з них і, мабуть, найпростіший. У додаток можна внести свою ставку, завдання і включити таймер. Timely буде рахувати, скільки ви пропрацювали і синхронізувати цю інформацію з веб-версією. Деякі функції доступні при покупці платної підписки.

RescueTime

Відмінний сервіс, який розраховує, на що ви витрачаєте час за комп'ютером. RescueTime відстежує, на яких сайтах знаходиться користувач, нагадує про роботу і відсилає щотижневий звіт. У звіті у вигляді діаграм показано, куди було витрачено час і чи варто поміняти свої звички, щоб збільшити продуктивність.

Pomodoro.cc

Pomodoro.cc - це безкоштовний таймер, який не потрібно завантажувати. Досить зайти на сайт, вибрати робочий відрізок і почати трудитися - коли настане час перерви, таймер видасть сигнал.

Toggl

Toggl - це сервіс для обліку часу команди. Для компаній з п'ятьма або меншою кількістю співробітників сервіс безкоштовний. Додаток є для всіх платформ, як мобільних, так і настільних. Для обліку часу не потрібен інтернет - вся інформація зберігається в пристрої і стає доступною іншим членам команди, коли ви знову з'являєтеся онлайн.

Plan

Plan об'єднує менеджер завдань і календар. У сервісі досить складно розібратися, але це того варто, особливо, якщо для двох цих цілей ви використовуєте різні додатки. Plan можна користуватися в веб-версії, на iPhone і Mac.

Trackr

Якщо ви не боїтеся дізнатися, скільки часу проводите в соціальних мережах і на розважальних сайтах, значить зможете змусити себе встановити Trackr. Це розширення для Chrome, яке у вигляді діаграми показує час, проведений на кожному сайті. Якщо на першому місці Facebook, пора щось змінювати.

Kanban Tool

Kanban Tool працює за системою організації канбан. Як і в Trello, інтерфейс складається з «дощок», на яких відображаються завдання і проекти. У порівнянні з Trello, Kanban Tool не вистачає функціональності, зате простота - в надлишку. Безкоштовно сервісом можуть користуватися до двох користувачів, якщо більше - потрібно купувати підписку.

Timelog

Ще один фантастичний простий сервіс для обліку часу. Timelog можна запустити на будь-якому пристрої в браузері і залишити працювати в тлі - таймер все одно буде працювати. Сервіс безкоштовний, однак для роботи над декількома проектами і статистикою потрібно створити аккаунт.

 

 

 

Автор: