Андрій Підприємець / 13.01.2016 11:24
Українські розробники створюють програму штучного інтелекту. Вона допомагає людині вирішувати його повсякденні завдання.

Українські розробники створюють програму штучного інтелекту. Вона допомагає людині вирішувати його повсякденні завдання.

Українська інвестиційна компанія Digital Future вкладає 200 тисяч євро в LifeTracker.io - перший у світі симбіотичний штучний інтелект. Він буде допомагати людям справлятися з щоденними завданнями більш ефективно. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Інвестор отримає частку в компанії і можливість першими будувати власні рішення на базі розробленої платформи.

LifeTracker.io - це проект компанії PDNA, заснований двома українцями. Він представляє з себе програмну платформу, яка допомагає керувати великими цілями і поточними справами у всіх сферах життя. Перший продукт є мобільним додатком, але платформа може працювати і з іншими інтерфейсами, будь то IoT (Internet of Things) чи голосовий інтерфейс.

Крім того, залучені від Digital Future кошти будуть спрямовані на тестування продуктів зі споживачами, валідацію бізнес-моделі, підготовку до наступного раунду інвестицій. Відомо, що розробники і інвестори відмовилися від рекламної моделі монетизації додатку.

LifeTracker.io - тільки один з продуктів в рамках масштабного проекту. Отримані дані про взаємодії між людьми розробники сподіваються використати для моделювання індивідуальної та групової поведінки.

Зараз команда проекту працює на базі акселератора Startupbootcamp IoT Barcelona в Іспанії. Запланована презентація продукту на профільній виставці Mobile World Congress в кінці лютого 2016 року.

Автор: Андрій Підприємець