/ 11.12.2015 16:38
Книжковий онлайн-магазин Yakaboo.ua відкрив прийом попередніх замовлень на біографію інженера, бізнесмена та відчайдушного фантазера-практика сьогодення «Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє».

Книжковий онлайн-магазин Yakaboo.ua відкрив прийом попередніх замовлень на біографію інженера, бізнесмена та відчайдушного фантазера-практика сьогодення «Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє».

Продаж почнеться 22 грудня, акційна ціна за умови оформлення попереднього замовлення становить 299 гривень, з 23 грудня – 350 гривень.

Непросту особистість Ілона Маска розкриває знаний у світі технологій американський журналіст Ешлі Венс. Він отримав ексклюзивний доступ не тільки до самого бізнесмена, але й до його родини, колег та друзів.

Венс проінтерв’ював майже 300 осіб та провів понад 50 годин у розмовах з Маском, щоб всебічно та повно розповісти історію компаній, які змінюють світ, та процес творення задумів планетарного та міжпланетного масштабу.

Цитати від Ілона Маска:

Про дитячі експерименти
"Дивовижно, скільки речей ти можеш підірвати. Мені пощастило, що я зберіг всі пальці цілими".

Про свою улюблену книжку в підлітковому віці "Автостопом по Галактиці"
"Вона навчила мене тому, що складність полягає у визначенні питань, які потрібно ставити, проте щойно ти це зробиш, решта виявиться зовсім простою".

Про літальні машини
"Я думав про це досить багато... Ми безумовно могли б зробити літальну машину, але це не є найскладнішим... Складність у тому, як створити літальну машину, яка б була супербезпечною і тихою. Бо якщо це буде ревучий монстр, ви не зробите людей щасливішими".

Про відпустку від справ
"Я дуже добре заробив у PayPal. Я був найбільшим власником акцій в компанії і нас придбали за півтора мільярди, а потім акції подвоїлися. Тож так, я непогано заробив, але думка про те, щоб займатися переважно лежанням на пляжі, звучить просто як щось найгірше, що може трапитися - це звучить жахливо для мене. Я б збожеволів. Мені б довелося сидіти на серйозних препаратах. Мені б було супер-мега нудно. Мені подобається висока інтенсивність".

Про працьовитість
"Працюй як проклятий. Я маю на увазі, що ти просто вкладаєш 80-100 годин роботи на тиждень і так тиждень за тижнем. Це збільшує шанси на успіх. Якщо інші вкладають 40 годин на тиждень, а ти 100, то навіть якщо ви робите одну й ту ж річ, то ти знаєш, що зможеш досягти за 4 місяці того, на що вони витратять рік".

Про рішення зайнятися польотами в космос
"Причиною затримки стала ракета. Передовсім, як туди дістатись. Варіантами в США були Боїнг і Локхід, які виявилися просто занадто дорогими. Я не міг собі їх дозволити. Тому я їздив до Росії тричі для переговорів з приводу придбання міжконтинентальної балістичної ракети".

Про пункт призначення "Марс"
"З точки зору майбутнього, є фундаментальна різниця між людством як цивілізацією, що мандрує космосом десь далеко з метою вивчення зірок... і тим, де ми навічно обмежені Землею, поки не відбудеться подія, що призведе до вимирання". "Якщо людству судилося стати мультипланетним видом, в ракетобудуванні має відбутись фундаментальний прорив - створення швидких і неодмінно багаторазових ракет... досягнення цього може стати подією на рівні з тим, що зробили брати Райт. Це основоположна річ, необхідна для перетворення на цивілізацію космічних мандрівників. Америку ніколи б не колонізували, якби кораблі не були багаторазовими".

 

Автор: