Андрій Підприємець / 15.12.2015 22:07
За останні два роки смарт-годинники стали дійсно популярним гаджетом. Якщо ви зацікавлені в покупці одного з них, ви повинні знати, що це дійсно хороша річ, яка може стати хорошим помічником саме для вас.

За останні два роки смарт-годинники стали дійсно популярним гаджетом. Якщо ви зацікавлені в покупці одного з них, ви повинні знати, що це дійсно хороша річ, яка може стати хорошим помічником саме для вас.

Вони підходять для повідомлень, підрахунку кроків і виведення на екран невеликих фрагментів інформації. При цьому, самі по собі не годяться практично ні для чого більше, а з підвищенням функціональності підвищується і залежність годин від смартфона, в парі з яким вони працюють. Якщо ви все таки твердо вирішили для себе придбати один з них, то цей рейтинг «розумних» годиників на Android саме для вас.

 

MOTO 360 — лідер рейтингу

MOTO 360 від Motorola (версія 2015) є кращими на сьогоднішній день смарт-годиннкиом, вдало поєднують в собі стиль і функціональність. Вони працюють на Android Wear, яка єдина стабільно працює з Android-смартфонами. Ви можете дізнаватися прогноз погоди і отримувати сповіщення з сервісу Google Now, використовувати голосовий пошук і вибирати інші програми з великого списку.

Сьогодні на ринку є безліч годинників, що працюють на Android Wear, і випущені за останні півроку моделі практично не відрізняються функціонально. Тому вибір буде грунтуватися на перевагах в дизайні, і тут MOTO 360 обігрує конкурентів. Інші Android Wear є більш громіздкими. Huawei і LG випустили моделі, які подобаються деяким користувачам, але інженери перестаралися у своєму бажанні «зробити дизайн, як у дорогих моделей».

Що стосується MOTO 360, то вони доступні в різних варіаціях і можуть виглядати як «простіше», так і солідним аксесуаром для серйозних користувачів. Ви можете вибрати розмір екрану (42 або 46 мм) і ремінець, який надалі легко замінити. Єдина реальна проблема в дизайні MOTO 360 - циферблат не ідеально круглий.

SAMSUNG GEAR S2 — друге місце

Gear S2, модель Samsung 2015 року, приємно здивувала багатьох: вона відмінно виглядає і має оптимальний розмір, з ПЗ легко розбереться середньостатистичний користувач. Ключовим елементом цих «розумних» годин є ободок навколо екрану, за допомогою якого можна переміщатися по ньому. Samsung створила «розумні» годинник, модель взаємодії яких багато в чому перевершує версію від Google. Але якщо ви не використовуєте телефон Samsung, доведеться встановити кілька додаткових додатків для управління  гаджетом.

Основна проблема полягає в тому, що годинник від Samsung, швидше за все, не отримають підтримку сторонніх додатків, на відміну від Google. Не дивлячись на те, що Gear S2 - відмінна модель, її ОС Tizen далеко не така хороша.

Інші

LG Watch Urbane

Urbane, перші з нового покоління Android Wear, виглядають досить брутально. Потужне і швидке пристрій, але великий розмір припаде до смаку далеко не кожному. Створюється враження, що виробник хотів створити видимість, що ця модель краще і дорожче, ніж вона є насправді. Хоча Urbane і так не є дешевим гаджетом.

Huawei Watch

Потужні і симпатичні (для деяких) годинник Android Wear. Але для того щоб отримати ідеально круглий екран і надійний акумулятор, виробникам довелося відмовитися від ідеї витонченості. Годинники вийшли досить масивними. Як і у випадку з Watch Urbane, в дизайні відзначається прагнення до показної претензійності.

Pebble Time

Pebble вигідно відрізняються від своїх конкурентів тим, що незмінно оснащені електронним папером і батареєю з вражаюче великим запасом роботи без підзарядки. Також вони працюють на гідній програмної екосистемі. Але Pebble не в змозі зробити на Android все те, що можуть Android Wear. Наприклад, функція управління голосом вкрай обмежена.

Asus ZenWatch 2

Asus випустила модель ZenWatch 2 в двох розмірах і зробила все можливе, щоб ціна залишилася помірною. У підсумку, вийшли повільні і некрасиві годинник. Не вірте фото, які ви бачите в інтернеті, насправді квадратний екран виглядає негарно на зап'ясті.

Джерело: The Verge 

 

Автор: Андрій Підприємець