Андрій Підприємець / 17.12.2015 21:46

Видання Business Insider попросило деяких підприємців та представників ІТ-індустрії розповісти про те, які програми вони тримають на першому екрані свого смартфона і чому. У добірку потрапили засновник Product Hunt Райан Гувер, генеральний директор Microsoft Сатья Наделла та інші.

Сатья Наделла, генеральний директор Microsoft

Сатья Наделла любить крикет - додаток ESPN Cricinfo допомагає йому стежити за результатами останніх матчів.

Генеральний директор Misrosoft користується смартфоном на базі ОС Windows. Як відзначає автор матеріалу, у такого телефону немає «стартового екрану» в розумінні користувачів інших платформ - у нього тільки два екрани, один з яких представляє з себе список додатків.

Денніс Кроулі, засновник і генеральний директор Foursquare

За словами Кроулі, нещодавно він відкрив для себе проект Electric Objects (додаток EO на першому екрані смартфона), який займається розробкою цифрових «картин», змінювати зміст яких можна за допомогою смартфона. Кроулі інвестував у цю компанію.

Аміт Сінгхал, керівник команди ранжирування Google

На першому екрані Сингхал зберігає додатки для «тренування мозку» - наприклад, Lumosity і Elevate, - а також сервіси корпорації. Серед них - додаток Voice Search. За словами Сингхал, зараз це один з найбільших проектів Google.

Марк Лор, засновник і генеральний директор Jet.com

 

За словами генерального директора стартапу Jet.com Марка Лора, він дотримується концепції повної прозорості в роботі компанії. Тому команда сервісу розробила спеціальний додаток для інвесторів проекту - Jetsream. У ньому можна дізнатися останні новини про діяльність стартапу і відстежувати фінансову інформацію.

Райан Гувер, засновник і генеральний директор Product Hunt

Jukely - один з додатків, який з'явився на першому екрані смартфона Райана Гувера недавно. Це сервіс, який за фіксовану плату на місяць надає користувачам доступ на різні концерти та заходи. «Це один з небагатьох сервісів з передплатою, який мені дійсно подобається і за який я готовий платити», - зазначає засновник Product Hunt

Стівен Сінофскі, колишній топ-менеджер Microsoft і партнер венчурного фонду Andreessen Horowitz

Найінтенсивніше, за словами Сінофскі, він використовує два додатки - Twitter і Slack. Третє місце займає додаток ресурсу Techmeme. Ще дві програми, якими інвестор користується постійно - Product Hunt і Connect.

Себастьян Трун, засновник Udacity та напрямки Google X

 

Основна маса додатків, якими користується Трун, розташовується не на першому екрані. Вони відсортовані за кольорами іконок на інших екранах смартфона.

На першому підприємець розташував всього чотири програми - і серед них тільки одна стороння. Kudacious - додаток, створений командою студентів Udacity за кілька днів.

Шрідхар Рамасвамі, віце-президент Google з реклами та комерції

Він користується однією з переваг Google перед iOS - можливістю розміщувати на екрані віджети. Крім того, на екрані смартфона він тримає сервіси, розробкою яких керує топ-менеджер - Wallet і Google

Девід Крейн, керуючий партнер Google Ventures

У коментарі для Business Insider Крейн виділив додаток для віддаленого доступу iTeleport - воно дозволяє керувати комп'ютером за допомогою смартфона.

Девід Хейес, керівник напрямку креативних стратегій Tumblr

Хейес позначає назви папок з додатками за допомогою емодзі - в окрему категорію винесені додатки для здоров'я та занять спортом, додатки для творчості, для ведення заміток і вирішення робочих завдань.

Джед Нечмен, віце-президент Yelp з продажу

Віце-президент Yelp воліє, щоб більшість програм було розсортовані по папках. На екрані його смартфона сервіс Luxe - додаток для пошуку парковки.

 

 

Автор: Андрій Підприємець
Facebook Twitter vk linkedin